Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "FPS"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Counter-Strike
Udowodnij sobie i znajomym kim jesteś! Wesprzyj jedną ze stron: terrorystów, lub antyterrorystów! Uratuj zakładników! Podłóż bombę! Przetrwaj lub zgiń! darmowe skiny do Counter-Strike
0 0
Nigdy
Overwatch
Już dziś podejmij dynamiczną walkę wraz ze swoją drużyną w świecie ogarniętym konfliktem.
1 2 Overwatch lag i VPN
11-16-2018, 12:36 PM
przez adwordbob
Paladins
Lubisz dynamiczną rozgrywkę i współpracę zespołową? Niesamowity świat fantasty sieciowej strzelanki od spółki Hi-Rez już na Ciebie czeka! Wybierz swojego bohatera i stań do walki w szalonych bitwach, które dostarczą Ci niezapomnianych emocji!
0 0
Nigdy
HurltWorld
Zanurz się w sandboksowym świecie, w którym głównym zadaniem jest przetrwanie. Staw czoła dziesiątkom graczy oraz zabójczym warunkom otoczenia, zbierz sojuszników i zostańcie królami survivalu.
0 0
Nigdy
H1Z1
Przemierzaj otwarty świat zombie w poszukiwaniu łupu oraz potrzebnych materiałów na zbudowanie bazy, broń się i walcz z innymi graczami o przetrwanie. Ląduj sam lub z przyjaciółmi w rozgrywce zespołowej, zdobądź broń i potrzebne Ci przedmioty, uciekaj przed trującym gazem rywalizując z innymi o pierwsze miejsce!
1,000 1,879 Восстановление сериалов н...
10-11-2019, 02:21 PM
przez Afidhuch
Inne Gry FPS
Szukasz gry, której nie ma na głównej stronie naszego forum? To dział dla Ciebie, wejdź a znajdziesz rozmaite gry, które nie posiadają swojego działu. Znajdziesz do nich boty i nie tylko!
1 1 no in game sound just mus...
05-03-2018, 10:02 AM
przez Sebastian987